תשובות לשאלות נפוצות

הזמנות והחזרות

כל התכשיטים שאנו מייצרים נושאים את אחריותה האישית של המעצבת. אנחנו לא מתפשרים על איכות החומרים והתכשיטים, וכמוך, גם אנחנו לא מרוצים משום אפשרות אחרת מלבד – מושלם!

אנא צרי עימנו קשר בהקדם על מנת שנוכל לסייע.

אנו מבטיחים קנייה בטוחה! תהא הסיבה אשר תהא, אנו נקבל את התכשיט בחזרה ללא שאלות תוך 30 יום מקנייתו ונחזיר לך את מלוא התשלום (למעט דמי המשלוח, אלא אם התכשיט פגום או אינו תואם להזמנה). התכשיטים חייבים להיות מוחזרים במצבם המקורי, כאשר לא נעשה בהם שום שימוש, בצירוף חשבונית מקורית ובתנאי שלא נגרם להם נזק או שינוי. לא ניתן להחזיר תכשיטים שנעשה בהם שינוי כלשהו לרבות שינוי בגודל (מידה). תכשיטים שנעשה בהם שימוש, יישאו בעלות ניקוי הפריט שתנוכה מההחזר. אנא צרו עמי קשר על מנת לתאם את אופן ההחזר בדואר.

בהחלט, ברב המקרים ניתן לבצע התאמת גודל. אנא צרי עימנו קשר לפרטים.

משלוח

אנחנו מבצעים משלוחים של התכשיטים בישראל וגם לחו"ל. ניתן גם לאסוף את התכשיט מהסטודיו שלנו בפתח תקווה.

תכשיטים שמחירם עד 1,500 ש"ח ישלחו באמצעות משלוח דואר רשום מבוטח. תכשיטים שעלותם מעל מחיר זה, ישלחו בארץ באמצעות חברת שליחים ולחו"ל באמצעות שילוח בינ"ל (FedEx, UPS, וכו')

משלוח החבילה הינו חינם בישראל. משלוח לחו"ל הינו חינם ברכישת תכשיטים שמחירם מעל 1500 ש"ח. תכשיטים שעלותם מתחת למחיר זה יחוייבו בעלות משלוח לחו"ל של 200 ש"ח.

תכשיטים הקיימים במלאי ישלחו בתוך 2-3 ימי עסקים. תהליך ייצור תכשיטים שאינם במלאי יארך בין 10-20 ימי עסקים לפני המשלוח. זמן הגעת המשלוח בין 3-7 ימי עסקים וניתן לעקוב אחריו באתר הרלוונטי לפי אופי המשלוח. מספר מעקב ימסר לאחר השליחה.

תשלום

ניתן לשלם באמצעות חשבון פייפאל או באמצעות כרטיס אשראי (ויזה, מסטרכארד, אמריקן אקספרס). באיסוף עצמי מהסטודיו ניתן לשלם גם במזומן או המחאה.